Cette offre n’est plus disponible.

Podpora týmu analytiků

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsme menší šestičlenný tým a hledáme k sobě novou kolegyni nebo nového kolegu. Tato pozice je pro Vás ideální, pokud rádi pracujete s čísly a jste pečlivý/á. Excel a SAP budou pro Vás hlavními pracovními nástroji. Práci v SAPu Vás rádi naučíme, stejně tak Vám rádi ukážeme nejrůznější vychytávky v Excelu, které Vám usnadní Vaši práci. Budete i v každodenním kontaktu i s ostatními kolegy, pro které budete hlavní technickou podporou. Tato pracovní pozice se pro Vás hodí, pokud preferujete náplň práce, která je předem daná a nemění se v závislosti na okolnostech.

Co Vás bude čekat:
  • technická podpora ostatním kolegyním a kolegům
  • správa nákladových středisek, profit center a zakázek v systému SAP CO
  • podílení se na nastavení nového systému controllingu v prostředí SAP BW
  • spolupráce na podkladech pro účely externího auditu
  • ad hoc analýzy

Co u nás získáš

    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
    • moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa roku 2011
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma, flexibilní pracovní doba a další)

Profil recherché

    • na vzdělání nám nezáleží, důležité jsou analytické schopnosti a pečlivost
    • analytické myšlení
    • znalost Excelu, protože bude jedním ze dvou hlavních pracovních nástrojů
    • anglický jazyk – využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu
    • výhodou praxe v oblasti pojišťovnictví podobně jako práce se systémem SAP, ale pokud nemáte, rádi Vás vše doučíme

Envie d’en savoir plus ?