Cette offre n’est plus disponible.

Klienský poradce junior- přepážka Chrudim

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho týmu v Chrudimi hledáme nového kolegu/kolegyni na místo klientského pracovníka, tedy člověka, který má své místo za přepážkou na naši pobočce.

Na čem budeš u nás pracovat?
  • Hlavní náplní práce je komplexní péče o příchozí klienty – jsme tu pro ně, když kupují auto, pořizují si nové bydlení, nebo když jedou na dovolenou.
  • Našim klientům pomáháme řešit i ty méně příjemné záležitosti, které život přinese - nabourané auto, návštěvu zlodějů, vytopený byt, či zlomenou nohu.
  • Vedle jednání s klienty tě čeká také nějaké to papírování a vykazování. Pořádek přeci dělá přátele.

A co kariéra?
  • Nejprve tě naši odborníci proškolí nejen na naše produkty, ale také na práci s vnitropodnikovými systémy.
  • Až se v problematice zorientuješ, budeme tě čím dál víc zapojovat do dění na přepážkovém místě - zpočátku samozřejmě pod dozorem služebně starších kolegů.
  • Tvoje kariéra záleží hlavně NA TOBĚ – možností je u nás více.

Co u nás získáš

  • Nástup dohodou.
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10.

Profil recherché

  • Máš minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
  • Pokud jsi již ve svých předchozích zaměstnáních jednal/a s klienty, máš výhodu.
  • Jestli jsi z banky, pojišťovny, nebo stavební spořitelny, pak máš výhodu VELKOU.
  • A jestli chceš prostě zkusit jen něco úplně nového, je zapotřebí, abys byl/a komunikativní, pečlivý/á, ovládal/a MS Office a hlavně – měl/a chuť dělat smysluplnou práci.

Envie d’en savoir plus ?