Cette offre n’est plus disponible.

Analytik pro datové analýzy a reporting

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Ahoj,jmenuji se Martin a ve VIG CZ vedu tým Reportingu a analytické podpory kampaní.Jsme odborníci na práci s daty. Většinu pracovního času scriptujeme v SQL nad datovým skladem, vyvíjíme automatizovaný reporting v Power BI / SSRS a poskytujeme datově-analytickou podporu ostatním útvarům. Nejsme určitě jen "dataři" - číslům a businessu pojišťovny rozumíme a v datech hledáme odpovědi na nejrůznější otázky.Zároveň rozjíždíme Campaign Management / analytické CRM, díky kterému budou naše pojišťovny nabízet klientům ty správné produkty ve správný čas.Analyticky ti to pálí, rád pracuješ s daty, zvládáš základy SQL?Máš jiskru v oku, proaktivní přístup k učení se novým věcem a chuť na sobě makat a rozvíjet se?Pak jsi ideální kandidátkou / kandidátem do našeho týmu!

Náplň:
  • datové přípravy a ad-hoc analýzy prováděné nad firemním data skladem (SQL)
  • vývoj bezúdržbových reportů a sestav (Power BI, SSRS)
  • interpretace výsledků analýz odborným i laickým uživatelům
  • spoluvytváření firemního data skladu na straně uživatelů
  • příležitost podílet se na vývoji a rozvoji Campaign managementu a kampaňové analytiky
  • příležitost věnovat se tvorbě predikčních modelů v oblasti Campaign Managementu / Customer Intelligence
  • práce pod vedením zkušenějších kolegů

Co u nás získáš

  • spoustu benefitů

Profil recherché

    • VŠ vzdělání (VŠE, ČZU nebo obdobná) v oboru ekonometrie, statistika, systémové inženýrství atp. (možno i čerstvý absolvent nebo student posledního ročníku)
    • alespoň základní zkušenosti s programováním / algoritmizací a prací s relačními databázemi a SQL
    • výbornou znalost MS Excel
    • zkušenost se SSMS, SSRS, Power BI - velkou výhodou
    • zkušenost v pojišťovnictví, telekomunikacích nebo finančním sektoru - výhodou
    • znalost statistického SW SAS, R – výhodou
    • anglický jazyk středně pokročilý (využívat budete hlavně pasivně čtenou formu)

Envie d’en savoir plus ?