Cette offre n’est plus disponible.

Analytik/čka rozvoje informačního systému

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • Správa a rozvoj dokument management systému KODIS. Rozvoj funkcionalit v core systemu.
  • budete spolupracovat při vývoji informačních systémů, analyzovat uživatelské požadavky pro klíčové aplikace, připravovat zadání
  • podílet se na tvorbě technických specifikací s dodavateli
  • kontrolovat výstupy, testování, akceptaci
  • koordinovat business požadavky a jejich prioritizaci
  • modelovat a optimalizovat procesy
  • spolupracovat s externími dodavateli IS
  • komunikovat s uživateli, podporovat uživatele

Co u nás získáš

    • zajímavou a pestrou práci ve fajn kolektivu
    • zázemí jedničky na českém pojistném trhu a stabilní firmy
    • motivující finanční ohodnocení
    • široký program benefitů

Profil recherché

    • VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, příp. technického charakteru, alternativou je SŠ vzdělání s předchozí zkušeností na obdobné IT analytické pozici ideálně 2 – 5 let
    • zkušenost s vývojem databázových systémů výhodou
    • zkušenost s rozvojem a správou DMS výhodou
    • znalost SQL, zkušenost s používáním Enterprise Architect, případně UML výhodou
    • orientace v pojišťovnictví výhodou
    • znalost MS Office
    • řidičský průkaz skup. B

    oceníme:

    • logické a analytické myšlení, notnou dávku kreativitu
    • flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
    • schopnost práce v týmu,
    • zejména Vaše dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

Envie d’en savoir plus ?