Cette offre n’est plus disponible.

Analytik/čka multikanálové komunikace

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici analytika/analytičky do týmu multikanálové komunikace.

Co bude Vaší náplní práce
  • spolupráce na vývoji tiskových řešení
  • analýza, koordinace a prioritizace business požadavků a následná tvorba technických specifikací pro dodavatele
  • úprava a optimalizace existujících procesů
  • organizace a realizace testování
  • řešení chyb z protokolů a testů

Co u nás získáš

  • místo pracoviště v Pardubicích, Praze nebo Brně
  • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma, flexibilní pracovní doba a další)

Profil recherché

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, ekonomii nebo pojišťovnictví
  • velkou výhodou je praxe na obdobné pozici min. 1 rok (business analýza, IT analýza)
  • znalost SQL výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • angličtina - středně pokročilá znalost
  • orientace v pojišťovnictví výhodou

oceníme:

  • velmi dobré analytické a logické myšlení
  • výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
  • schopnost práce v týmu
  • schopnost rychle se učit a nacházet kreativní řešení
  • odolnost vůči stresu

Envie d’en savoir plus ?