Cette offre n’est plus disponible.

Analytik/čka HR controllingu

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • V našem týmu personálního controllingu a benefitních programů nezpracováváme jen nudná data, ale za každým číslem se skrývá příběh zaměstnance. Našim úkolem je mít přehled o pohybech na jednotlivých oddělení největší pojišťovny na českém trhu. O to je naše práce různorodější a zajímavější. Nabízíme možnost podílet se na tvorbě strategie mzdové politiky, proto je pozice vhodná pro seniornějšího kandidáta, který má již předchozí zkušenosti na obdobné pozici.
  • zabezpečení plánovacího procesu mzdových a osobních nákladů
  • pravidelný interní reporting
  • sledování benchmarku interního a externího
  • podílení se na nastavení nového systému mezd, odměňování a controllingu
  • spolupráce na podkladech pro účely auditu a výkaznictví
  • ad hoc analýzy

Co u nás získáš

    • příležitost podílet se na tvorbě mzdové politiky největší české pojišťovny
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
    • moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa roku 2011
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma, flexibilní pracovní doba a další)
    • pokud jste dočetli až sem a pozice ve Vás vzbudila zájem, zareagujte a možná se setkáme u nás v Karlíně

Profil recherché

    • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
    • Bez analytického myšlení se na této pozici neobejdete
    • uživatelská znalost MS Office je samozřejmostí (zejména MS Excel, výhodou jsou makra)
    • uživatelská znalost SAP HR
    • praxe na obdobné pozici
    • anglický jazyk – pokročilý (využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu)
    • občas bude třeba se obrnit i vůči stresu, ale velmi Vám pomůže, pokud umíte zachovat chladnou hlavu, prioritizovat a konstruktivně dojít k závěru
    • výhodou praxe v oblasti pojišťovnictví podobně jako práce databázovým systémem – nicméně toto není podmínkou

Envie d’en savoir plus ?