Cette offre n’est plus disponible.

Trainee program (ž/m) - odd. Stavby

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Éducation : Bac +3

Kaufland Česká republika

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máš ukončené vysokoškolské vzdělání a chuť stát se profíkem v oboru? Zkus to u nás během ročního Trainee programu a převezmi zodpovědnost hned od samého začátku. Poznáš všechny naše oblasti, budeš pracovat na svěřeném projektu a zaučení dostaneš od těch nejlepších. Startujeme, tak nečekej a přihlas se už teď!

Co tě u nás bude bavit

  • Během ročního trainee programu poznáš fungování společnosti zejména díky rotaci napříč odděleními na centrále (např. stavba, facility management, pronájmy, expanze) a uvidíš také, jak to funguje na našich prodejnách, v masozávodě a logistických skladech
  • Bude tě čekat důkladné zapracování na cílovou pozici odborného specialisty (tvojí hlavní náplní bude např. zodpovědnost za realizaci stavby nebo přestavby, management termínů kvality a nákladů u svěřených objektů, zadání a převzetí stavebních výkonů a zařízení u jednotlivých staveb nebo přestaveb, spolupráce a komunikace s pověřenými firmami a další)
  • V rámci programu vypracuješ a následně odprezentuješ dlouhodobý projekt
  • Podporou ti budou různá školení a tréninky

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele s garantovanou cílovou pozicí odborného specialisty
  • Do našeho týmu tě přivítáme (1.11.2021 nebo 1.1.2022)
  • Vyděláš si 50 000 Kč měsíčně po dobu programu
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
  • Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Budeš mít reálnou možnost profesně růst

Profil recherché

Jak si tě představujeme

  • Jsi absolvent nebo už máš nějakou praxi? Dokážeme si představit obojí.
  • Máš ukončené VŠ vzdělání stavebně technického nebo strojního zaměření (minimálně Bc.)
  • Pokud jsi vystudoval TZB (velká výhoda)
  • Bez problémů se domluvíš německy nebo anglicky
  • Jsi flexibilní (35% času strávíš v terénu v rámci celé ČR, 65% času v kanceláři)
  • Vlastníš ŘP sk. B
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes. Poté tě budou čekat online testy, osobní pohovor, assessment centrum.

Kontaktní osoba:

Iveta Müller

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Envie d’en savoir plus ?