Cette offre n’est plus disponible.

Operativní nákupčí junior (ž/m)

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Éducation : Bac

Kaufland Česká republika

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsi komunikativní a rozený vyjednavač? Pak jsi tu správně. Doplň náš tým technického nákupu a starej se o portfolio dodavatelů, kteří svými produkty a službami ulehčují práci našim kolegům. Vyjednej za Kaufland ty nejlepší podmínky.

Co tě u nás bude bavit

  • Komunikace v AJ/NJ jak s centrálou v Německu, tak s externími dodavateli
  • Řešení a vyjednávání termínů dodávek a optimalizace skladu obalového a spotřebního materiálu
  • Příprava a zpracování výběrových řízení např. v oblasti tiskovin (poptávka, analýza trhu, vyjednávání ad.)
  • Tvorba investičního plánu, plánování výměny strojů, prodej použitého majetku
  • Kontrola a zajišťování servisů strojů

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček při narození dítěte
  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • Parkování zdarma

Profil recherché

Jak si tě představujeme

  • Máš ekonomické nebo technické vzdělání
  • Jsi týmový hráč, který rád na problémy nahlíží analyticky a logicky
  • Bez problémů se domluvíš německy nebo anglicky
  • Zkušenosti s Excel a SAP nebo silné EDV dovednosti s jinými SW
  • Komunikace, samostatnost a time-management jsou tvoje silné stránky
  • Již jsi pracoval v oblasti nákupu nebo prodeje (výhoda)
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Jana Volšanská

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Envie d’en savoir plus ?