Cette offre n’est plus disponible.

Sales Consultant

Autres
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kantar
Kantar

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Baví tě domlouvat nový byznys? Tak se přidej k nám dělat rychlý B2B byznys!

Tvá příležitost:

Jsme globální, stabilní firma, která se stará o lokální i mezinárodní klienty. Práce v marketingové průzkumu byla vždy vzrušující, protože díky naší práci ovlivňujeme to, jak vypadají produkty, inovace či reklamní kampaně, se kterými se denně střetáváš a které využíváš. Takováto práce byla v minulosti velmi pomalá, protože projekty vyžadovaly nemalé zapojení konzultantů a výzkumníků. Tomu je však konec. Naši práci rozvíjíme novým směrem, kdy si mohou klienti díky inovativním technologiím a umělé inteligenci, spustit průzkumy sami, online.

Více infomací o naší online platformě Kantar Marketplace můžeš nalézt zde: https://www.kantar.com/marketplace

Kantar Marketplace se stal naší globální, strategickou prioritou a v tom je další výhoda pro Tebe. Můžeš rozvíjet byznys nejen v oblasti, která je rychle rostoucím trendem, ale budeš mít podporu globální společenosti s 25 000 zaměstnanci ve 100 zemích světa.

Kantar Marketplace již využívá stále více klientů i u nás v Česku, ale chceme zařadit vyšší rychlost a z toho důvodu hledáme obchodníka tělem i duší, který bude soustředit svůj talent pouze tímto směrem.

Náplň práce:

  • Navazování kontaktů a vztahů s potenciálními klienty
  • Vytipovávání potenciálních klientů
  • Kontaktování a představení našich řešení

Co nabízíme:

  • Silnou značku, kterou znají všechny největší značky světa
  • Zajímavou odměnu – víme, že dobré obchodníky baví úspěch a my Tvůj úspěch umíme i finančně odměnit
  • Flexibilní formu spolupráce, možnost homeofficu
  • Umíme vyjít vstříc zaměstnancům, kteří chtějí pracovat na 120%, ale i těm, kteří chtějí z různých důvodů trávit prací o něco méně času
  • Na svoji práci budeš hrdý. Budeš přinášet B2B klientům inovaci, která jim ušetří čas i peníze a rozvine jejich byznys

Profil recherché

Naše požadavky:

  • Ideálně máš zkušenosti s prodejem B2B v oblasti obchodu a marketingu
  • Hledáš vždy nejlepší řešení pro klienta v souladu s naší vizí “Understand People, Inspire Growth”
  • Jsi cílevědomá, vytrvalá osoba orientovaná na výsledky
  • Chceš se učit a neustále jít vpřed a víš, že je pořád co zlepšovat
  • Rád(a) prezentuješ, umíš zaujmout a baví tě “story telling”
  • Motivuje tě možnost výdělku na základě prodejů
  • A nebo Ti něco z toho chybí, ale máš stejnou DNA

Informace o vyběrovém procesu:

Uchazeči, kteří ve výběrovém řízení postoupí se mohou těšit na následující:

  • Interview s HRPB a Senior Client Director
  • Case study
  • Interview s regionální ředitelkou KANTAR CEE
  • Neformální pokec s kolegy, kde nás budeš moci lépe poznat

Všem uchazečům děkujeme za zájem a těšíme se na osobní setkání

Envie d’en savoir plus ?