Cette offre n’est plus disponible.

Grafický designér

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kantar
Kantar

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

S čím byste nám pomohli?

  • Přizpůsobování globálního obsahu lokálnímu prostředí
  • Technickou podporou našich webinářů směrem k externím klientům v prostředí Zoom
  • Přípravou relevantních příspěvků pro naše sociální média (Facebook, LinkedIn, Twitter)
  • Spoluprácí s různými zainteresovanými stranami v organizaci přípravy obsahu pro různá média

Profil recherché

Jaké dovednosti hledáme?

  • Zkušenosti s grafickým designem
  • Pokročilá znalost češtiny a angličtiny
  • Velmi dobrá znalost programů Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop), Mailchimp, Zoom, Powerpoint a Outlook
  • Základní znalost Adobe Premiere (editace videa).
  • Znalost a redakční práce s HTML, WordPress
  • Kreativita, samostatnost, cílevědomost

Co nabízíme?

  • Práci na 10 hodin týdně s možností časem spolupráci rozšířit
  • Staňte se součástí týmu, který je nadšený pro svět dat a má snahu pomáhat našim klientům růst
  • Kreativní prostředí WPP Campusu v Holešovicích na Praze 7
  • Prostor pro vaši kreativitu a inovace
  • Flexibilitu, možnost pracovat z kanceláře nebo z domova dle vašich preferencí
  • Dlouhodobá spolupráce a zábava 😊

Envie d’en savoir plus ?