Cette offre n’est plus disponible.

Statistik - analytik

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Ipsos
Ipsos

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • statistické zpracování dat z kvantitativních výzkumů z různých oblastí
  • příprava elektronických skriptů pro dotazování
  • možnost využití základních i pokročilých statistických metod a seznámení se s portfoliem našich analytických produktů a přístupů
  • spolupráce na vývoji nových a zlepšování stávajících výzkumných nástrojů a postupů
  • možnost zapojení se do mezinárodních projektů

Co u nás získáš

  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro významné klienty z různých oblastí (FMCG, finance, farmacie…) v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • interní vzdělávací systém
  • možnost osobního a profesního růstu
  • mladý a přátelský kolektiv

Profil recherché

  • VŠ vzdělání se zaměřením na statistiku
  • analytické myšlení a schopnost práce s daty
  • znalost statistických programů, ideálně SPSS
  • znalost MS Office (především Excel, PowerPoint)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Envie d’en savoir plus ?