ICZ

  • IT / Digital, Logiciels
  • Praha 4, Brno, Opava, Praha
  • Voir le site
ICZ

O Štěpánovi

Ve volném čase se věnuje spolupráci se studenty. Štěpán je součástí Studentského klubu projektového řízení, každý týden se scházejí a předávají si znalosti. V rámci klubu organizují i konferenci projektového řízení a veletrh neziskových organizací. Když se potřebuje odreagovat, hraje fotbal, tenis nebo jde do posilovny.

Sledovat!

Seznam se se Štěpánem

Jeho hlavním úkolem je dohlížet na to, aby bylo dodrženo zadání projektu a ten byl realizován přesně podle představ a potřeb klientů. Poté, co obdrží zadání od obchodníků, naplánuje realizaci, rozdělí úkoly a dohlíží na to, aby každý věděl, co má dělat, a realizace probíhala hladce. Aktuálně se s nejvíc věnuje tvorbě nového korporátního webu a následně ještě jednomu velkému projektu, jehož cílem je pomoci vybraným českým školám se zajištěním vnitřní sítě a WiFi.

Návrat do ICZ

Štěpán v ICZ nejprve působil půl roku jako stážista. V tu dobu byly stáže novým projektem, který umožňoval studentům pomáhat při realizaci velkých zakázek. On osobně měl jedinečnou příležitost se podílet na budování infrastruktury policie v Ústeckém kraji. Potom odjel na Erasmus do Belgie. Před návratem do Čech mu zavolal šéf, že se mu uvolnilo místo. Měl i jiné nabídky, ale neváhal a nastoupil.

Vložit profil na své webové stránky