Cette offre n’est plus disponible.

Specialista/specialistka marketingu

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 1 an
Éducation : Bac

ICZ
ICZ

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Staňte se součástí marketingového týmu jedné z předních českých IT společností a spolupracujte s námi na zajímavých IT projektech v oblasti zdravotnictví, veřejné správy, bezpečnosti a infrastruktury, obrany i řízení letového prostoru.

Co u nás budete dělat:

  • vytvářet propagační materiály, upravovat jejich stylistiku a design
  • organizovat odborné firemní a propagační akce
  • spravovat agendu propagačních předmětů a komunikovat s jejich dodavateli
  • pečovat o korporátní identitu a propagaci značky
  • zodpovídat za přípravu a vydání interního čtvrtletníku
  • spravovat vydávanou inzerci a prezentaci v médiích
  • budete se aktivně podílet na tvorbě marketingové strategie společnosti

Na co se u nás můžete těšit:

  • samostatnou činnost v oblasti marketingu s možností profesního rozvoje
  • přátelskou atmosféru a prima kolegy, kteří jsou vždy ochotni pomoci a spolupracovat
  • pružnou pracovní dobu
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky, aj.)
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit (jakmile to zase bude možné ;-)
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Profil recherché

Bez čeho se neobejdete:

  • dobrá uživatelská znalost MS Office (PowerPoint, MS Excel, MS Word)
  • praktická zkušenost s grafickými nástroji (např. Adobe InDesign, Corel, Adobe Illustrator…)
  • výborná znalost českého pravopisu a stylistické schopnosti
  • přehled o aktuálních trendech v oblasti marketingu
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • zdravé sebevědomí, otevřenost, proaktivní přístup
  • minimálně rok zkušeností na obdobné pozici

Ocenili bychom:

  • zkušenost z IT sektoru

Envie d’en savoir plus ?