Cette offre n’est plus disponible.

JUNIOR ANALYTIK / PROJEKTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Éducation : Bac +4

ICZ
ICZ

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do naší dceřiné společnosti DELINFO, která nabízí rozsáhlé portfolio produktů a služeb v oblasti výzkumu, vývoje a implementace specializovaných řešení pro sektor obrany – především geografických, ale i dalších informačních systémů pro velení a řízení vojenských štábů a jednotek hledáme nového člena týmu na pozici JUNIOR ANALYTIK / PROJEKTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ.

Co u nás budete dělat:

  • vyhodnocovat uživatelské požadavky a poskytovat uživatelům konzultace
  • analyzovat a navrhovat aplikaci v rámci komplexního informačního systému
  • budete se podílet na tvorbě zadávací dokumentace pro vývoj SW
  • tvořit projektové výstupy (např. katalog požadavků, výzkumnou zprávu, detailní analýzu a návrhy)

Na co se u nás můžete těšit:

  • další odborný růst, specializovaná školení pro analytiky IS a projektové manažery
  • zajímavou práci na dlouhodobých projektech
  • 5dnů zdravotního volna
  • příjemné pracovní prostředí uprostřed Brna1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • integraci do zkušených pracovních týmů
  • zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti se:
    o zavedeným systémem řízení jakosti dle ISO 9001:2016
    o certifikací Národního bezpečnostního úřadu
  • zajímavé mzdové podmínky
  • výběr ze široké škály benefitů dle vlastních priorit (multisport karta, stravenky, kultura, cestování, atd.)
  • pohyblivou pracovní dobu s částečným home-office

Pozice je vhodná pro absolventy.

Profil recherché

Co k tomu potřebujete:

  • VŠ vzdělání v oboru informačních technologií

dobrou znalost:

  • technologií programování a návrhu IS

  • procesů řízení vývoje IS

  • anglického jazyka (na úrovni běžné komunikace v pracovních týmech)

  • schopnost týmové práce a trvalého sebevzdělávání

  • schopnost analytického myšlení

  • zodpovědný a kreativní přístup, vlastní iniciativu, aktivní pracovní nasazení

  • osvědčení NBÚ na stupeň TAJNÉ nebo souhlas se zahájením řízení

  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Envie d’en savoir plus ?