Cette offre n’est plus disponible.

Niemieckojęzyczny Content Freelancer (k/m)

CDI
Warsaw
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

GLOBAL SAVINGS GROUP

Cette offre vous tente ?

Questions et réponses sur l'offre

Le poste

Descriptif du poste

O nas

Global Savings Group (GSG) jest szybko rozwijającą się siecią portali internetowych specjalizującą się w łączeniu reklamy internetowej z handlem. Obsługujemy ponad 100 różnych domen oferujących rabaty, akcje promocyjne i rekomendacje, dając wiodącym wydawcom portali internetowych możliwość aktywnego uczestniczenia w rynku e-commerce i czerpania zysków z handlu online. GSG pomaga indywidualnym użytkownikom w podjęciu decyzji co do zakupu online, a jednocześnie przyczynia się do poszerzenia zakresu działania sklepów internetowych na ponad 20 międzynarodowych rynkach. Szukasz pracy, która będzie dla Ciebie wyzwaniem, a jednocześnie pasuje do Twojego stylu życia? Język niemiecki nie ma przed Tobą tajemnic? Interesujesz się marketingiem internetowym, zakupami online i rabatami? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania

Aktualnie szukamy freelancerów, którzy będą wspomagać nasz zespół edytorski w tworzeniu tekstów reklamowych ukazujących się na naszych niemieckojęzycznych domenach. Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wyszukiwanie w sieci ciekawych treści dla naszych sklepów internetowych
  • tworzenie w oparciu o nasze wewnętrzne wytyczne edytorskie (Editorial Guidelines) tekstów reklamowych o różnej długości, atrakcyjnych i zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek (teksty SEO) w celu generowania jeszcze większej ilości “kliknięć”
  • stawianie wspólnie z nami pierwszych kroków w świecie SEO i odkrywanie mechanizmów kryjących się pod pojęciami „zakupy online“ i „programy partnerskie“ (Affiliate Marketing)
  • a co najlepsze: wszytko to, możesz robić, nie ruszając się z domu!

Nasze oczekiwania

  • lubisz i umiesz pisać teksty w języku niemieckim na poziomie C1
  • masz już za sobą pierwsze doświadczenia w content marketingu, marketingu internetowym, copywritingu lub tłumaczeniach
  • lubisz pracę odpowiedzialną i zorientowaną na wyniki
  • jesteś osobą bardzo komunikatywną
  • dbasz o szczegóły i pracujesz starannie
  • pasjonujesz się nowymi technologiami
  • pracujesz zgodnie z elastycznym planem pracy, dopasowanym do Twojej dostępności

Co oferujemy?

  • szkolenia wprowadzające oraz regularne szkolenia w naszym biurze
  • dobrą i kolegialną atmosferę pracy i krótkie drogi decyzyjne
  • stałe wsparcie
  • szybki proces szkoleniowy u wiodącego dostawcy programów partnerskich
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Envie d’en savoir plus ?