Cette offre n’est plus disponible.

Specialista/tka podpory obchodu

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Generali Česká pojišťovna hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka podpory makléřského obchodu.

Pracovní náplň a hlavní odpovědnosti

  • Budete komunikovat s obchodními partnery (tj. makléři) Generali České pojišťovny
  • Většinu pracovní náplně strávíte vyhotovováním nabídek
  • Časté je také vyřizování dotazů makléřů - po telefonu i e-mailu (průmyslové pojištění a pojištění vozidel)
  • Bez spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny (zejména úsek underwritingu) se neobejdete
  • Pracovat budete v prostředí interních systémů, na které vás důkladně zaškolíme

Požadujeme:

  • Min. SŠ zakončené maturitou
  • Příslušná IDD certifikace výhodou
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • Zkušenost v pojišťovnictví výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Proklientský přístup je nezbytný
  • Samostatnost, flexibilitu a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days tzn. až 6 týdnů volna
  • Roční příspěvek do Kafeterie až 12 000 Kč
  • 2 dny, které jsou vyhraněné na dobrovolnictví (některé týmy pomáhají v ZOO, někdo sází rostliny v parcích atd.)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Slevy na firemní produkty např. cestovní pojištění, havarijní pojištění atd.
  • Zaměstnavatel nám také přispívá na životní, nebo penzijní pojištění
  • Možnost vzdělávat se v rámci interních i externích školeních
  • Multisport kartu – pokud rádi sportujete, tak tento benefit jistě uvítáte
    Nahlédnout k nám do společnosti však můžete ještě před pohovorem:

Doplňující informace :

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: co nejdříve

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Envie d’en savoir plus ?