Cette offre n’est plus disponible.

Junior Risk manager - operační rizika

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Baví vás statistika a zajímá vás fungování operačních procesů? Umíte analyticky přemýšlet, jste komunikativní a chcete se posouvat v prostředí jedničky na trhu?

Do našeho týmu Řízení operačních rizik a governance hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který s námi bude chtít hledat slabá místa v operačních procesech. Někoho, kdo se pustí do lokálního řízení nefinančních rizik v regionu střední a východní Evropy (CEE).

Nemusíte být na rizika expert, stačí bystrý úsudek a chuť se učit!

Kdo jsme a čemu se věnujeme:

Jsme maličký tým (aktuálně 5 členů) ale jsme hodně vidět :)

Věnujeme se hlavně práci s operačními riziky, tedy identifikaci, hodnocení rizik a mitigačním akcím. Zabýváme se riziky jak v oblasti řízení kapitálu, tak třeba v rámci tvorby nových produktů, projektů, digitalizace či outsourcingu.

Aktivně komunikujeme a spolupracujeme s kolegy napříč celou společností, zejména pak s top managementem společnosti lokálně v CZ, ale také s vedením skupiny na úrovni Group Head Office.

O čem bude vaše role:

  • Budete obsluhovat interní model pro výpočet kapitálového požadavku pro operační rizika (unikát na českém trhu).
  • Čeká vás i hodnocení rizik v lokálních společnostech a poskytování uceleného přehledu pro vedení Skupiny Generali.
  • Hodnotit operační rizika budete i u významných lokálních projektů.
  • Využijete i své znalosti statistických metod (např. Monte Carlo)
  • Své zkušenosti využijete i při kvantifikaci operačních rizik.
  • Vaší rolí bude i komunikace napříč společností. Komunikovat budete s top managementem i kolegy u Group Head office.

Jak si vás představujeme:

  • Máte dokončené VŠ vzdělání, ideálně ekonomického či technického zaměření. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy nebo studenty v posledním ročníku VŠ.
  • Komunikace v angličtině vám nedělá problém.
  • Vyznáte se v matematice a statistice, orientujete ve statistických nástrojích.
  • Jste analytický typ a libujete si v datech a práci s nimi. Na druhou stranu se nebojíte aktivní komunikace a prezentací.
  • Výhodou vám bude předešlá praxe s řízením rizik, v interním auditu, compliance nebo v pojišťovnictví.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Znalosti v oblastech řízení rizik a know-how největší společnosti na českém pojistném trhu. Absolventi u nás rychle získají vysokou odbornost.
  • Spolupráci se společnostmi napříč regionem CEE a získání širokého přehledu o pojišťovnictví v mezinárodním kontextu.
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
  • Flexibilitu a homeoffice.
  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu.
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
  • Zázemí stabilní a silné společnosti, ale zároveň inovativní prostředí a mnoho zautomatizovaných procesů – udáváme směr a snažíme se neustále posouvat vpřed.

… a taky rozsáhlé zaměstnanecké benefity:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office 2-3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 92 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Dopňující informace:

  • Pracoviště: Na Pankráci 1720/123, Praha 4
  • Nástup: ihned/dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Envie d’en savoir plus ?