Cette offre n’est plus disponible.

Projektový manažer do týmu provozu

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektový manažer do týmu provozu. Nehledáme klasického projektového manažera, ale kolegu, který si postupem času samostatně poradí s plánováním, řízením i realizací klíčových aktivit IT provozu.

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?

Budete:

  • Spolupracovat s business útvary při návrhu, dodávce IT řešení
  • Spolupracovat s externími/interními dodavateli
  • Kontinuálně optimalizovat služby, provozní procesy a postupy
  • Plánovat a řídit strategické aktivity v rámci IT provozu

CO BUDEME POTŘEBOVAT OD VÁS?

  • Zkušenost s projektovým vedením
  • Zkušenost s IT delivery (SLA, OLA)
  • Znalost IT procesů
  • Obecný přehled nad infrastrukturou (
  • Znalost AJ na dobré úrovni (minimálně B2)
  • SŠ, VŠ – technického zaměření

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Těšit se můžete na:

  • Spolupráci na zajímavých projektech a využití moderních technologií.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova 2-3 dny v týdnu
  • Moderní open space a dostupnost na metru C.
  • 5 týdnů dovolené a 5 SickDays, dohromady tedy až 6 týdnů volna.
  • Roční příspěvek do Cafeterie až 12 000 Kč, které se vztahují na sport, kulturu, cestování, zdraví apod..
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč.
  • Slevy na firemní produkty např. cestovní pojištění, havarijní pojištění atd..

Doplňující informace

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Envie d’en savoir plus ?