Full-stack vývojář (JavaScript)
Futured

Futured

L'entreprise

Futured

Futured

  • Application mobile, Logiciels, Intelligence artificielle / Machine Learning
  • Entre 50 et 250 salariés

Le poste

Cette offre a été pourvue !

Who are they?

Futured vytváří mobilní aplikace, které se designem a spolehlivostí vyrovnají švýcarským hodinkám, a které klientům pohání byznys. Technologická firma se sídlem v Brně má pobočky v Praze a ve Vídni. Má zaběhané procesy a sehraný vývojářský tým, který baví překonávat překážky a používat moderní technologie.

Futured
Want to know more about Futured?Company culture, teams, jobs... Let's go for an immersion!
Visit the profile

Job description

Ve Futured vyvíjíme oceňované aplikace, které našim klientům pohánějí byznys a které používají lidé po celém světě.

Jednou u nás budeš pracovat v oblasti kreativity transportu, jindy se podíváš do gastra nebo poznáš trendy v bankovnictví a zabezpečení. Osaháš si jak menší projekty, tak ty velké, na kterých vyšíváme roky. Nejraději pracujeme pro české i nadnárodní značky, jejichž produkty a služby sami rádi používáme. A máme také několik klientů ze startupového světa.

U nových projektů budeš součástí týmu od samého začátku vývoje, do některých díky podpoře kolegů rychle naskočíš.

Přes jednu věc ale u nás vlak nejede, a to je čistý a kvalitní kód. (Kód je jako poezie, kterou je radost číst, nemyslíš?)

Preferred experience

Je naprosto nezbytné…

  • JavaScript, JavaScript, JavaScript. Pravděpodobně tě nepřekvapí, že potřebujeme, abys znal JavaScript jako vlastní boty. Pokud znáš dobře i TypeScript, získáváš plusové body, ale klidně tě ho doučíme.
  • Dobrá znalost VueJs nebo React. Máš za sebou už pár projektů nebo alespoň jeden větší? Víš co znamenají zkratky SPA, PWA, SSR a SSG? Co jsou to hooky nebo state management?
  • Mít CSS v malíčku.css-knowledge: great !important;
  • Zkušenost s psaním aplikací v NodeJs. Implementace REST API ti není cizí a máš zkušenost s frameworky jako je ExpressJs nebo NestJs.
  • SQL či NoSQL, to je otázka. Je důležité mít zkušenost s alespoň jednou relační a/nebo dokumentovou databází.
  • Pracovat samostatně. Dostaneš se u nás k větším projektům, na kterých pracujeme ve více lidech, ale i menším, kde je za každou platformu jeden člověk. Proto potřebujeme, aby sis uměl poradit sám s Dokumentací, Googlem či Stack Overflow. Samozřejmě to ale neznamená, že ti kolegové nebudou k dispozici na konzultace. Jsme tým.
  • Kvalitní čitelný kód. Nehledáme bouchače kódu, ale někoho, kdo nad kódem přemýšlí.

Je velký bonus…

  • Nejen REST, ale i GraphQL. GraphQL je super věc jak na frontendu, tak na backendu, a zkušenost s ním rozhodně oceníme.
  • Chceš se věnovat frontendu i backendu. V týmu uvažujeme full-stackově a rádi řešíme problémy komplexně.
  • Znalost Dockeru. Lokální vývoj řešíme přes Docker Compose a aplikace balíme do kontejnerů.
  • Máš přesah do DevOps? Zvládáš konfigurovat cloudové služby, Kubernetes nebo sypeš linuxové příkazy z rukávu? Taková znalost se u nás neztratí.
  • Nebojíš se komunikace. Nemáš strach sdílet svůj názor. Není nic horšího než být s něčím nespokojený a mlčet. Konstruktivní kritika je pro nás důležitá.

Recruitment process

  • Než se staneš součástí našeho týmu, čekají tě dvě kola pohovorů.
  • To první je s naší Simonou, která se ve Futured o lidi stará, a s Tomášem, který Full-stack tým vede. Nejdřív projdeme standardní HR nezbytnosti, pak už se budeme bavit víc technicky.
  • Líbil ses nám? A my tobě? Nic nebrání druhému kolu. To už se, ideálně osobně, potkáš s celým Full-stack týmem. Chceme zkrátka vidět, jak by nám to dohromady fungovalo lidsky. A zda jsi fanoušek našeho laskavého humoru.
  • Zájem obou stran stále trvá? Výborně, brzy od nás dostaneš nabídku.
Futured

Futured

Cette offre vous tente ?

Questions and answers about the offer
  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter