EXPANDO

EXPANDO

DEVELOPER pro EXPANDO

  • CDI
  • Praha 1
  • Télétravail partiel possible

La tribu

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • De 15 à 50 salariés

Le poste

  • CDI
  • Praha 1

Cette offre a été pourvue !

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Již 3 roky vyvíjíme unikátní software, kterým chceme automatizovat ecommerce do zahraničí. Za tu dobu jsme již pomohli prodat zboží za stovky milionů korun a obraty i klienti rostou. Hlavní výhodou je, že dokážeme rychle získat data o produktech a ty se za několik hodin nabízejí zákazníkům ke koupi v největších zemích Evropy - na Amazonu, Ebay nebo lokálních eshopech. Jsme jediní certifikování solution partneři Amazonu v Evropě.

Před rokem jsme systém kompletně předělali a nechali si ho “udělat” externě Topmonks, kteří u nás nastavili kompletně app stack a od té doby se vývoj posouvá razantími kroky kupředu. Dnes je napojen také na Mall, Shoptet či Shopify a pracujeme v týdenních sprintech na dalších funkcionalitách, zdrojích i tržištích. Více o funkcích naší appky je k vidění zde.

Vítané zkušenosti

Team se dnes skládá ze 5 programátorů, kteří jsou u nás už 2 roky, jednoho juniora a zkušeného produktového manažera, který řídí sprinty. Letos jsme se dostali do zisku a dále rozšiřujeme počet klientů, kteří používají naší APP. V tuto chvíli se nám otevírají další a další příležitosti a my to nechcem promeškat. A hledáme někoho, kdo by:

  • programoval další funkce naší APP
  • účastnil se rozvoje tech. konceptu a architektury

Co bychom nabídli

  • Myslíme si, že naše technologie jsou zábavné - Node.js, Typescript, Heroku, Google Cloud, MongoDB, React nebo GraphQL
  • Přímý vliv na produkt a jeho koncepci
  • Spolupráci s 2 top tech firmami v ecommerce - Shopify a Amazon
  • Časem nabízíme opci na podíl ve firmě

Co se od tebe očekává?

  • Především zkušenosti s Node.js, to že budeš umět HTML, CSS
  • Upřímný zájem o technologie
  • Pozitivního ducha a schopnost pracovat v teamu
  • Snahu o hmatatelný příspěvěk v každém sprintu, jsme malý team a každý z nás může udělat rozdíl
  • Zkušenosti se eshopy nebo SaaS systémy, budou velkou výhodou.
EXPANDO

EXPANDO

  • CDI
  • Praha 1
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles

Le RSA, c'est quoi déjà ?

Parfois méconnu, souvent obscure… On lève les zones d’ombres autour du RSA. Pour devenir incollable c’est par ici !