epet

Energie, Finance

Praha

O společnosti

Společnost epet dodává do domácností a firem elektřinu a plyn již 19 let. V roce 2021 se pod ni začlenila i společnost Dobrá Energie a o dva roky později i společnost Gazela Energy. Z hlediska dodaného objemu energií se tak epet stal největším alternativním dodavatelem na českém trhu, který zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 150 tisíc odběrných míst v ČR a SR. Společnost epet je součástí Energetického a průmyslového holdingu (EPH).

Kdo zapadne do týmu

U uchazečů o práci společnost epet určitě ocení zkušenosti z energetiky nebo s informačními systémy SAP či ZIS. Uplatní se zde ale i uchazeči bez specifických odborných znalostí. Začít kariéru v energetice je možné například v oblasti péče o zákazníky nebo Back Office. Rozhodující je pečlivost, ochota učit se množství odborných informací a také schopnost rychle se zorientovat v interních systémech a procesech.

Přemýšlení o práci v souvislostech, loajalita a spolehlivost – to jsou vlastnosti, kterých si v epet váží.

Na co se těšit

V epet je na většině pozic flexibilní pracovní doba a zaměstnanci mohou běžně kombinovat práci z kanceláře s prací z domova. Společnost působí v moderních, nově zrekonstruovaných kancelářích v centru Prahy, kde panuje příjemná neformální atmosféra. Kolegové si mezi sebou tykají.

Svých zaměstnanců si epet váží a snaží se nacházet cesty k realizaci jejich návrhů na zlepšení každodenního života ve firmě. Vychází jim také vstříc při hledání prostoru pro vybalancování osobního a pracovního života nebo při řešení obtížných životních situací. Když zaměstnanec cítí potřebu posunout se někam dál, nejsou výjimkou ani kariérní přesuny mezi jednotlivými odděleními.

Společnost epet myslí také na zábavu a snaží se upevňovat přátelské vztahy mezi kolegy. Pořádají se tu pravidelné akce, jako jsou například letní grilovačka, vánoční večírek nebo třeba tradiční mikulášská, na kterou jsou zvány i děti zaměstnanců. Každý měsíc je připravena nějaká menší akce typu bowling, laser game, ochutnávka vín, únikovka nebo různé soutěže.

Vložit profil na své webové stránky

Questions et réponses sur epet