Junior konzultant SAP pro oblast financí
EFFIIS

EFFIIS

  • CDI
  • Début :
  • Prague
  • Télétravail partiel possible
  • > 1 an

L'entreprise

EFFIIS

EFFIIS

  • Logiciels, SaaS / Cloud Services, Objets connectés
  • Entre 15 et 50 salariés

Le poste

  • CDI
  • Début :
  • Prague
  • > 1 an

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

EFFIIS je poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let.
Má zkušenosti s implementačními a rozvojovými projekty SAP u klientů v oblasti logistiky, chemického a potravinářského průmyslu, ve státní správě, farmacii a nebo také v utilitních společnostech.
Jejich know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsou hrdí na to, že klientům dodávají produkty šité na míru a následně je propojují s okolními systémy.

EFFIIS
Chcete se dozvědět více o EFFIIS?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Hledáme juniorního kolegu, posilu stávajícího týmu, který bude koukat Romanovi, našemu SAP konzultantovi, pod ruce a učit se od něj. Zároveň bude zajišťovat podporu a další rozvoj systému ve svěřené oblasti financí.

Jak si tě představujeme?

  • Jsi absolvent nebo student, který končí skolu v tomto semestru?
  • Působíš/ působil jsi v roli klíčového uživatele SAPu a nyní se chceš posunout do konzultantské role?
  • Jsi komunikativní, se zákaznickým přístupem a týmová spolupráce je ti vlastní?
  • Rozumíš účetním pojmům, jako je uzávěrka/ závěrka, účetní souvztažnosti, podrozvaha, rozpočtová skladba?

Co tě u nás čeká?

  • Komunikace s klíčovými uživateli
  • Podpora zákazníků & školení pro danou oblast SAP
  • Příprava/identifikace změnových požadavků
  • Navrhování variant řešení, vytváření zadání a specifikací
  • Zavádění funkcionalit a jejich testování před dodáním a nasazením na produkční prostředí
  • Konzultace s oddělením účetnictví a metodiky (ladění a optimalizace řešení

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know-how a pomáháme si
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek
EFFIIS

EFFIIS

Cette offre vous tente ?

  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter