Cette offre n’est plus disponible.

Administrativní podpora - agenturní pracovník

Temps partiel
Brno
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

E.ON
E.ON

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Co u nás budete dělat?

  • Vaším úkolem bude zajistit administrativní chod našeho oddělení.
  • Budete mít na starosti agendu vedoucího, administrativní podporu celého týmu a organizaci porad.
  • Svěříme vám prezentace, zpracujete analýzy a zapojíte se do drobných projektů.
  • Můžete u nás pracovat na plný (37,5 hod./týdně) nebo částečný úvazek (30 hod./týdně).

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • 125 Kč stravenky obdržíte ihned po nástupu.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

Co byste ještě měli vědět?

  • Místo výkonu práce je v Brně.
  • Přihlásit se můžete do 15.10.2022
  • Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.
  • Vybraný uchazeč bude zaměstnán pod názvem Technicko - správní asistent na plný (37,5 hod. týdně) nebo zkrácený úvazek (30 hod./týdně) prostřednictvím personální agentury na dobu určitou.

Profil recherché

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • hravě si poradíte s balíčkem MS Office
  • aktivně řídíte osobní auto
  • domluvíte se v angličtině
  • rád/a pracujete samostatně a budeme se na vás moci spolehnout

Budeme nadšeni, pokud…

  • se nezaleknete stresových situací, které vás občas v práci mohou potkat
  • nebojíte se přijít se zajímavým nápadem
  • máte příjemné vystupování
  • nevadí vám občas někam pracovně vycestovat

Envie d’en savoir plus ?