Cette offre n’est plus disponible.

PYTHON vývojář - automatizované testy řídících jednotek

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail occasionnel
Éducation : Bac

Digiteq Automotive

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Co Tě čeká?

  • Vývoj automatizovaných testů v prostředí VW Group frameworku
  • Vývoj funkcí, rozhraní případně částí jádra frameworku
  • Zodpovědnost za svěřenou oblast/téma
  • Údržba, rozvoj, spouštění, vyhodnocování, plánování analýza testů
  • Rozšiřování testovacího prostředí a implementace jeho modulů v Python (komunikační rozhraní přístrojů, zpracování signálů, logování atd.)
  • Práce se SW specifickým pro koncern VW
  • Návrh a realizace zařízení pro podporu test-automatizace (test management tooly)
  • Vyhodnocování reportů, analýza a verifikace chyb
  • Porozumění a péče o test automatizační prostředí (HW/SW)
  • Práce v agilním týmu ve sprintech
  • Komunikace s týmem a specialisty u partnerů

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Stravenkový paušál
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na setkání s Tebou!

Profil recherché

Co od Tebe očekáváme my?

  • VŠ / SOŠ v oblasti elektro/informatiky
  • Znalost a zkušenosti s Python
  • Zájem o elektroniku a Automotive (zkušenosti výhodou)
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování obrazu, zpracování signálů, robotika, umělá inteligence, kodeky, média, tunery…)

Envie d’en savoir plus ?