Cette offre n’est plus disponible.

Dentsu Creative - Creative Coder

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 2 ans

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Dentsu Creative hledá kreativního kodéra

Jsme kreativní nadšenci. Naší srdeční záležitostí je digitální marketing, díky kterému doručujeme zážitky napříč všemi marketingovými kanály. Stále hledáme nové výzvy a cesty, jak posunout komunikaci našich klientů. Pracujeme v týmu 50 lidí, profesionálů a často i kamarádů. Teď k sobě hledáme další osobnost, která s námi bude vytvářet kampaně pro značky jako Heineken, Edwards, Generali Česká pojišťovna, Sazka, Hero Czech & Slovak.

V rámci (nejen) webového vývoje nás zajímá nejen samotný kód postavený na React, ale využíváme všechny možnosti současného digitálního prostředí. Díky tomu dokážeme klientům dodat komplexní řešení a hlavně se při práci nikdy nenudíme. Pracujeme s real-time daty, generujeme dynamické vizuály, animujeme, kódujeme, programujeme, optimalizujeme, rektorujeme, diskutujeme a tohle všechno nás baví.

Čím se můžeme pochlubit a na čem se s námi budeš podílet?

Máme ocenění za nejlepší microsite a korporátní web, pracujeme na vlastním produktu pro správu a distribuci dynamické reklamy. Zároveň máme celou řadu zářezů s našimi integrovanými digitálními kampaněmi (Backend Stories, Češi, děkujem, Královské studio). Technologicky rozhodně nezaostáváme a snažíme se neustále inovovat – používáme Next.js, animujeme v GSAPu, stavíme headless řešení.

Co potřebuješ, aby se ti s námi dělalo dobře?

Aktuálně hledáme člověka, který by nám pomohl s projekty využívající React napojený na headless Kentico. Hledáme někoho, pro koho je codereview samozřejmost a rád píše konstruktivní komentáře pro ostatní členy týmu. Stack je postavený na Next.js s vlastní UI knihovnou. Obecně platí, že Tě musí Tvoje práce bavit, máš zájem se rozvíjet a učit se nové věci, případně učit nové věci i tvé nové kolegy. Pokud už za sebou máš pár let zkušeností ať už jako freelancer nebo v agentuře, tak spolu najdeme společné téma..

Co za to?

  • Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru. Jak z našich řad, tak z českého trhu. Rádi se necháme inspirovat a vzájemně sdílíme své úspěchy i pády.
  • Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému člověku.
  • Tým, který ti dokáže vždy pomoct a podpoří tě v rozvoji.
  • Parádní klienti a projekty.
  • Moderní frontendové technologie.
  • Home-office není sprosté slovo.
  • Férově odměňujeme.
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a skvělé pracovní prostředí od designové kanceláře po kuchaře v officu a další vychytávky.

Envie d’en savoir plus ?