Cette offre n’est plus disponible.

Isobar - Junior Account Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Isobar hledá Junior Account Managera
Jsme kreativní nadšenci. Naší srdeční záležitostí je digitální marketing, díky kterému doručujeme zážitky napříč všemi marketingovými kanály. Stále hledáme nové výzvy a cesty, jak posunout komunikaci našich klientů. Pracujeme v týmu 50 lidí, profesionálů, kamarádů a bláznů. Teď k sobě hledáme další osobnost, která s námi bude vytvářet kampaně pro značky jako ŠKODA AUTO, Heineken, Danone, Sazka, Hero Czech & Slovak nebo Mondelez.

Jako Junior Account Manager budeš…
• řídit kampaně klientů od A do Z,
• komunikovat s klienty velkých mezinárodních značek,
• spolupracovat napříč všemi týmy v agentuře, externími dodavateli a mediálními agenturami jednotlivých klientů,
• plánovat a kontrolovat budget, dělat zápisy z porad, spravovat projektovou dokumentaci, prezentovat a mnoho dalšího.

Co za to?
• Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru, jak z našich řad, tak i z českého trhu. Rádi se inspirujeme a svoje úspěchy i pády vzájemně sdílíme.
• Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému člověku.
• Férově odměňujeme.
• Nabízíme flexibilní pracovní dobu a skvělé pracovní prostředí od týmového ducha po designové kanceláře, kuchaře v office a další vychytávky.

Profil recherché

Co potřebuješ, aby se ti s námi dělalo dobře?
• Umění empaticky vnímat potřeby klientů stejně dobře jako vycházet s kolegy v týmu. Být lidská/ý, otevřená/ý a týmová/ý.
• Bude se ti hodit schopnost autenticky a přesvědčivě komunikovat a umět řešit náročné situace. Budeš odborným parťákem našim klientům, který dotáhne každou situaci a projekt do konce. To vše případně i v angličtině.
• Znáš agenturní život, cítíš se v něm jako ryba ve vodě, nebojíš se ptát a předávat svoje znalosti dál. Chceš se posouvat a práce je ti zároveň koníčkem.
• Vystihuje tě samostatnost a velká dávka odpovědnosti.

Chceme nadšence, který si svou práci umí zorganizovat, vnímá každý detail a zároveň je schopný nadhledu nad celým projektem. Accounta, který má rád pořádek a uřídí nejen celý projekt, ale i lidi v něm.

Envie d’en savoir plus ?