Cette offre n’est plus disponible.

Carat - Senior Account Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

V mediální agentuře Carat navrhujeme a realizujeme inovativní kampaně, které působí napříč všemi komunikačními platformami.
Naším posláním je být v této náročné době oporou našim klientům. Pomáhat jim a inspirovat je k nacházení nových příležitostí, které značkám vytváří právě rozvoj digitálních technologií a změny spotřebitelského chování jejich zákazníků.

Nyní hledáme Senior Account Managera, který by posílil náš tým.

Proto pokud nahlížíš na mediální plánování jako my, a jsi v oboru již nějaký ten rok, neváhej a ozvi se nám.

Náplň práce:

* Tvorba mediálních kampaní a briefů
* Strategický přehled a analýza trhu
Příprava požadovaných výstupů a řízení očekávání klientů; dohled nad celkovou mediální strategií
Zajištění kvalitní práce kampaní v oblasti rozpočtu a včasné správy fakturace
Komunikace s klienty, interními/externími dodavateli a kolegy napříč agenturou DAN

Co u nás získáš

* Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál
* Nahlédnutí do fungování celé agentury DAN CZ
* Interní/Externí školení a workshopy
* Výuka jazyků 1x týdně
* Sportovní aktivity (jóga, kondiční tréninky a relaxační půlhodinky v Dentsu tělocvičně)
* Kuchař ve firmě
* Multisport karta, stravenky, salary swap
* 25 dní dovolené + 2 sick daye
* Notebook, telefon
* Dog friendly office

Profil recherché

* Schopnost plánovat a tvořit strategie mediální komunikace na úrovni Senior Account Managera

* Zkušenosti především z tradičního (offline) plánování; znalost online médií výhodou
* Organizovanost, schopnost multitaskingu a týmovost
* Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti nejen v českém, ale i anglickém jazyce
* Znalost marketingu, reklamy a mediální krajiny České republiky
* Aktuální informace o relevantních trendech a inovacích
* Alespoň 4 roky v oblasti médií/mediálního plánování

Envie d’en savoir plus ?