Cette offre n’est plus disponible.

Carat - Junior Digital Account Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail occasionnel
Expérience : > 1 an

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chceš se s námi podílet na rozvoji značek našich klientů, mezi které patří například Albert, Heineken, Zalando, Pandora, Bosch, OMV a Philips? Společně s ostatními kolegy z mediální agentury Carat můžeš vytvářet komplexní řešení, která zahrnují také digitální marketing, což bude právě Tvoje doména!

Co Tě u nás čeká:

• Plánování mediálních kampaní s využitím nejnovějších technologií na trhu
• Každodenní komunikace se zajímavými klienty – také jejich rozvoj, konzultace a návrh cross-mediálních kampaní a služeb
• Analýza, vyhodnocení výsledků pro klienty a příprava prezentací mediálních strategií
• Spolupráce a inspirace napříč Dentsu týmy
• Podpora profesního a osobního růstu
• Náležitá odměna za tvou práci a skvělé benefity (25 dní dovolené + extra volné dny navíc, flexibilní pracovní doba, dog friendly office, vlastní gym, lekce jógy, podpora vzdělávání a duševního zdraví a mnohem více)

Bez čeho se u nás neobejdeš:

• Zkušeností z agentury na pozici Digital Account Manager / Planner nebo ze strany klienta na pozici Online / Digital Specialist
• Znalosti strategického fungování digitálních kanálů
• Velmi dobrých komunikačních a prezentačních schopností – týmu i klientovi rozumíš a dokážeš informace kvalitně předat
• Proaktivního fungování – nebojíš se říct vlastní názor, přijít s novinkou a obhájit si ji před klientem
• Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly
• Ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu
• Angličtiny na komunikativní úrovni
• Pokročilé znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu

Pokud Tě inzerát zaujal a splňuješ naše podmínky, ozvi se nám! Těšíme se na reakci a případné setkání!

Envie d’en savoir plus ?