Programmatic Consultant (PPC) (iProspect)

CDI
Praha
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu. Jestli Tě baví dynamická práce plná zajímavých výzev a máš zkušenosti se správou reklam v PPC systémech, přihlas se a staň se součástí našeho programmatického týmu.

Tvým denním chlebem bude:

  • Příprava strategie pro klienta (taktická část).

  • Odborný dohled nad průběhem kampaní a plnění KPIs.

  • Správa kampaně v prostředí různých PPC systémech (převážně Google Ads a Sklik).

  • Analýza a vyhodnocení výsledků.

Co u nás získáš

  • Možnost ovlivňovat směr a vývoj dalších aktivit marketingu vlastními nápady.

  • Dennodenní chléb jsou sice displayové a YouTube kampaně, nicméně v našem oddělení řešíme nejen správu a optimalizaci, ale také „big picture“, tedy jak fungují všechny online kanály společně, kde sehnat nejkvalitnější data, jak měřit web a kampaň vyhodnocovat.

  • U nás implementujeme nové technologie a objevujeme nové postupy, anebo se bavíme s Publishery.

  • V případě, že jsi učený PPCčkař a chtěl by ses naučit RTBčko, rádi Tě naučíme.

  • Jsme součástí stabilního korporátu, stále si však držíme startup atmosféru a týmového ducha.

  • Vzdělávání se na nejrůznějších workshopech nebo odborných konferencích.

  • Pracovní flexibilitu – můžeš pracovat jak z domu, tak z moderních kanceláří v blízkosti holešovické tržnice, v týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, je pro nás klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů (hybridní režim).

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc).

  • Firemní kuchař, občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy.

  • Stravenky, multisport karta a firemní notebook.

  • Hedepy.cz – možnost využití terapie/coachingu online a služby uLekare.cz – možnost využití pro celou rodinu.

Profil recherché

  • Znalost základů online marketingu.

  • Technickou a vědomostí znalost PPC/RTB.

  • Pokročilé znalosti MS Office.

  • Analytické myšlení a schopnost pracovat s větším množstvím dat.

  • Odolnost vůči stresu – klienti dokážou občas zatlačit na pilu.

  • Být kreativní v hledání nových postupů/mít nápady, jak by se daly zlepšit online kampaně - v tom ti pomůže pokud se o online skutečně zajímáš a sleduješ novinky.

  • Komunikativnost a organizační schopnosti.

  • Angličtina na úrovni B1/B2.

Déroulement des entretiens

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu. Těšíme se na reakci a případné setkání!

Envie d’en savoir plus ?