Cette offre n’est plus disponible.

iProspect - Digital Junior Account Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho týmu Client Service hledáme kolegu na pozici Digital Junior Account Manager, kterého baví svět digitálních médií a zajímají se o nové trendy na trhu. Jsme tým nadšenců, kteří rádi posouvají sebe, tým i klienty kupředu.

Co tě u nás čeká?

  • Péči o zajímavé klienty a každodenní komunikaci s nimi
  • Plánování a taktika online mediálních kampaní a vymýšlení řešení
  • Konzultace, analýzu a vyhodnocení výsledků pro klienta
  • Komunikaci s médii a vyjednávání podmínek s dodavateli
  • Získáš široký přehled o všech kanálech nejenom online marketingu
  • Můžeš pomoci známým značkám růst
  • Hledání inspirace napříč týmy celého Dentsu CZ, ale i našich zahraničních kolegů
  • Zkoušení nových věcí, které na trhu ještě nikdo nedělal
  • Nebudeš mít nouzi o vzdělávání a rozvoj

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Zkušeností s komunikací s klienty, marketingu či jiné mediální agentury
  • Alespoň základní povědomí o online médiích a reklamních nástrojích
  • Velmi dobrých komunikačních a prezentačních schopností – s týmem i klientem se zkrátka umíš dohodnout
  • Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly
  • Ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu
  • Umění ohlídat si termíny a to i u druhé strany
  • Angličtiny na komunikativní úrovni
  • Dobré znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu
  • Psané a mluvené češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Jak probíhá proces náboru?

V prvním kole se potkáš se svým potenciálním budoucím nadřízeným a HR. Po schůzce si tvé dovednosti otestujeme na našem zadání, na které budeš mít 3 dny na zpracování. Druhým kolem schůzky je představení vypracovaného zadání a setkání s širším týmem.

Envie d’en savoir plus ?