Cette offre n’est plus disponible.

Adexpres - Digital Account Executive

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chceš nastartovat svoji kariéru v online oblasti? Nebojíš se nových výzev? Pak čti dál! Do našeho Client Service týmu hledáme nejen nového a svědomitého pracanta, ale i kamaráda do nepohody.

Pokud Tě baví čísla, data, jsi perfekcionista a baví Tě práce s Excelem, pak jsi našel ten správný inzerát!

Na co se můžeš těšit:

  • Na náš skvělý Client Service tým, kterému budeš denně pomáhat s administrativou (faktury, reporty, screen shoty z odběhnutých kampaní,...)
  • Nahlédneš do reklamních systémů našich klientů
  • Připravíš podklady v Excelu či PowerPointu
  • Na denní bázi budeš komunikovat s našimi dodavateli

Co u nás získáš

  • Dynamické prostředí a perspektivní obor online marketingu
  • Náležitou odměnu
  • Pomoc s výukou cizích jazyků
  • Podporu profesního a osobního růstu
  • Multisport kartu
  • Pravidelný přísun vitamínů formou čerstvého ovoce
  • Kávu/čaj
  • Dog friendly office

Profil recherché

  • Orientaci v MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu
  • Selský rozumu a strukturované myšlení
  • Schopnost skvěle komunikovat
  • Empatii pro lepší porozumění lidem
  • Smysl pro detail
  • Schopnost pracovat samostatně a zároveň se nestydět na cokoli zeptat
  • Angličtinu na úrovni minimálně B2

Envie d’en savoir plus ?