Junior Campaign Operations Consultant - iProspect

Résumé du poste
CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Compétences & expertises
Google ads

Dentsu Czech Republic

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máš zájem o svět online marketingu? Chceš pracovat v mladém kolektivu skvělých lidí? A záleží ti i na tom, abys pracoval/a v hezkém a vlídném prostředí? Hledáme posily do našeho Campaign Operations oddělení v iProspect.

Jako Junior Campaign Operations Consultant budeš zpracovávat veškeré podklady k online mediálním kampaním našich klientů, od přípravy mediaplánu dle zadání Client Service týmu, přes objednávky a komunikaci s kolegy z jiných oddělení a s médii. Budeš mít na starost kontrolu podkladů, jejich nasazení, kontrolu průběhu kampaní a přípravu pro jejich vyhodnocení. Pracujeme s klienty jako je Heineken, IKEA, Albert, Zalando, Calzedonia, Tezenis, Pandora a mnoho dalšími.

Naše práce je hodně o komunikaci, ale také o práci daty, Excelem a Powerpointem (kontrola statistik, vyplnění reportů, fakturace kampaní, tvorba prezentací pro vyhodnocení kampaní).

Na co se můžeš těšit:

  • Na promakaný onboarding plán plný školících materiálů, který tě spolu s tvým buddym provede celou zkušební dobou a zaškolovacím procesem + příručku nováčka pro usnadnění prvních týdnů.

  • Na náš Campaign Operations tým, kde si všichni vzájemně radíme a jsme si oporou. Client Service tým, který bude denně spoléhat na tvou podporu, která zahrnuje přípravu reportů, podkladů pro kampaně, fakturaci, ale i zlepšování interních procesů

  • Na naše interní vychytávky a tabulky (vše si tu tvoříme sami a budeme moc rádi i za tvoje postřehy a nápady).

  • Nahlédneš do reklamních systémů našich klientů (Business Manager, Adform, DV360, Sklik, Google Ads,..) a pochopíš, jak se připravují velké mediální kampaně

  • Budeš pracovat hodně s Excelem a PowerPointem, ale rychle se naučíš používat i další marketingové nástroje a software (PowerBI, H3O).

  • Budeš komunikovat s našimi mediálními dodavateli (Seznam, CNC, Nova, Prima, Economia, …), naším programmatic týmem a s dalšími kolegy a kolegyněmi v rámci agentury Dentsu.

Co u nás získáš?

  • Možnost zahájit svou marketingovou kariéru v jedné z nejsilnějších agentur v ČR i na světě.

  • Zorientuješ se v online marketingu a pochopíš, jak se plánují mediální kampaně od píky.

  • Skvělý onboarding a vzdělávání nejen od našeho profi Campaign Operations týmu.

  • Jsme součástí stabilního korporátu, stále si však držíme startup atmosféru a týmového ducha.

  • Pracovní flexibilitu – můžeš pracovat jak z domu, tak z moderních kanceláří v blízkosti holešovické tržnice, v týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, je pro nás klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů (hybridní režim).

  • Spoustu nových přátel, protože iProspect je skvělá parta lidí.

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc).

  • Firemní kuchař, občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy.

  • Stravenky, multisport karta a firemní notebook.

  • Hedepy.cz – možnost využití terapie/coachingu online a služby uLekare.cz – možnost využití pro celou rodinu.

  • Vzdělávání – externí/interní (pravidelné přednášky, workshopy, odborné konference).

Profil recherché

Co bys měl/a umět?

  • Orientovat se v MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu (nebát se hrát si s prezentacemi a textem - budeš v nich vytvářet nejen prezentace, ale také post buye).

  • Mít chuť pracovat s daty (marketing je datech, musíš na to být přípraven/a; zbytek Tě naučíme).

  • Zorganizovat si pracovní den, prioritizovat úkoly a nenechávat nic na poslední chvíli.

  • Komunikovat a aktivně řešit nenadálé problémové situace (ad hoc starty kampaní, argumentace, kritické myšlení).

  • Proaktivní přístup - zájem o nové technologie a chuť se neustále učit (zkoušet nové věci, zajímat se o to, s čím pracují kolegové z programmatic týmu a podobně).

  • Udržet si nadhled a dobrou náladu, i když věci nejdou podle Tvého plánu :)

  • Český nebo slovenský jazyk (úroveň rodilého mluvčího) a anglický jazyk (ideálně mírně pokročilá znalost, primárně v psané podobě)

Déroulement des entretiens

Našel/a jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět zasláním CV a napiš nám i pár vět o sobě. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku s kolegy z iProspect, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Envie d’en savoir plus ?