Cette offre n’est plus disponible.

Specialista/ka klientských služeb

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Česká spořitelna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máte chuť:

  • komunikovat se zaměstnavateli
  • pořizovat data z rozpisů hromadných plateb
  • zajišťovat včasné spárování plateb a příslušných rozpisů, jejich kontrolu a identifikaci
  • provádět kontrolu správnosti vstupních dat, včetně dohledání a odstraňování chyb při typování nebo jiném zpracování
  • řešit nestandardní požadavky a opravy podle žádostí klientů nebo zaměstnavatelů v souvislosti s agendou hromadných rozpisů
  • poznat nové systémy, ve kterých jsou žádosti zpracovávány
  • být součástí skvělého týmu a dozvídat se nové věci

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste systematický/á, pečlivý/á a komunikativní
  • vás baví zodpovědná administrativní práce
  • chápete, jak důležitý je pro nás klient
  • jste flexibilní, odolný/á vůči stresu a samostatný/á

U nás získáte:

  • zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
  • možnost osobního rozvoje a kariérního postupu
  • zázemí silné finanční skupiny

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Envie d’en savoir plus ?