Cette offre n’est plus disponible.

CRM specialista/ka pro oblast finančního zdraví

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Česká spořitelna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máte chuť:

  • Tvořit zcela nový digitální produkt (Digital FIT Coach), který pomůže klientům dosáhnout jejich krátkodobých i dlouhodobých cílů.
  • Budovat strategii pro zlepšení finančního zdraví retailových klientů České spořitelny.
  • Být součástí týmu, který hledá ty nejlepší způsoby, jak prostřednictvím digitální komunikace klientům pomáhat vybudovat zdravé finanční návyky.
  • Designovat komunikační cesty v aplikaci Salesforce Marketing Cloud, a to včetně datové přípravy a tvoření kreativních podkladů.
  • Mít možnost využívat pro komunikaci s klienty hlavně digitální kanály jako např. e-mail, bannery v bankovnictví George a push notifikace.
  • Vyhodnocovat a optimalizovat spuštěné komunikace na základě dostupných dat.
  • Navrhovat a zkoušet nové přístupy k tomu, jak prostřednictvím komunikace pomáhat klientům.
  • Učit se nové věci a vzdělávat se.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte zkušenosti nebo Vás aspoň zajímají oblasti jako je CRM, přímý marketing a celkově komunikace s klienty.
  • Máte představu o tom, co je to komunikační journey a například A/B testování.
  • Věříte tomu, že rozhodnutí by se měla dělat na základě dat.
  • Chcete se naučit pracovat s novými nástroji a aplikacemi.
  • Nebojíte se komunikace s kolegy z různých částí banky, rádi se ptáte a umíte si obhájit svá rozhodnutí.
  • Jste týmový hráč a baví Vás spolupracovat na projektech s dalšími kolegy.

U nás získáte:

  • Pestrou práci ve skvělém kolektivu v zázemí mezinárodní banky.
  • Možnost učit se od svých kolegů a prostor předat jim své know-how.
  • Zkušenosti s moderními marketingovými nástroji používanými napříč nejen českým trhem.
  • Možnost rozvíjet se a vzdělávat se v různých oblastech – ať už vás více zajímají data, nebo chcete více proniknout do oblasti kreativy, rozvoji se meze nekladou.

Envie d’en savoir plus ?