Cette offre n’est plus disponible.

Sociální pracovník

CDI
Šťáhlavy
Salaire : 28,6K à 40,6K Kč par mois
Télétravail non autorisé

CENTRUM HÁJEK

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • příprava a aktualizace standardů kvality sociálních služeb,
  • příprava a kontrola individuálních plánů klientů s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením ve spolupráci s pracovníky v sociálních službách,
  • spolupráce s institucemi v rámci návazné sociální sítě,
  • provádění základní výchovné nepedagogické činnosti našich klientů spočívající v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků,
  • denní komunikace s rodiči klientů,
  • manuální zručnosti a kreativita,
  • provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy.

Co u nás získáš

  • plný pracovní úvazek,
  • specializované pracoviště,
  • 5 týdnů dovolené,
  • moderní nově upravené prostory,
  • odborná práce se specifickou cílovou skupinou,
  • vzdělávací kurzy a odborná školení,
  • příjemnou pracovní atmosféru a kolektiv,
  • stravování za zvýhodněnou cenu,
  • umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání.

Profil recherché

  • vyšší odborné - nejlépe vysokoškolské vzdělání odpovídající profesi sociálního pracovníka
  • zkušenosti a praxe s prací v sociálních či zdravotních službách s klienty s handicapem min. 3 roky nutná
  • nutná,zodpovědnost a psychická odolnost,
  • zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Envie d’en savoir plus ?