CBRE

 • Immobilier commercial, Immobilier particulier
 • Praha, Karlovy Vary
 • www.cbre.cz
CBRE
CBRE
 • Rok založení

  1773
 • Zaměstnanci

  330
 • Průměrný věk

  35 let

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

Lidé, kteří u nás pracují, v kombinaci s příjemným pracovním prostředím tvoří místo, kam chodím opravdu ráda.

Radka Skoumalová

Senior Marketing Specialist

CBRE

Spokojený klient je pro mě nejlepší odměna.

Simona Šedivá

Project Manager

CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE

Práce v CBRE je nejrychlejší a nejefektivnější cesta, jak proniknout do světa real estate.

Martin Machala

Senior Investment Analyst

CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE
CBRE

Sledovat!

Zelení nejen logem

Jsou největší realitní a investiční společností na světě. Klientům nabízí širokou škálu služeb, počínaje správou majetku, pronájmem, prodejem i oceňováním nemovitostí, transakčním a projektovým řízením a konče hypotečními službami, strategickým poradenstvím a dalšími integrovanými službami. Praha je krásné město a díky investicím do renovací budov má potenciál krásným zůstat. Skrze pozici na trhu jsou si vědomi i nemalé odpovědnosti vůči společnosti a snaží se, aby měl byznys pozitivní dopad. Myslí na udržitelnost a třídění odpadu je pro ně naprostý základ. 

Zpátky do školy

V rozvoji a interním vzdělávání zaměstnanců se jim osvědčil systém podobný tomu vysokoškolskému. Není se čeho bát, nesedí se u nich v lavicích. V zimním a letním semestru se vzdělává vždy ve čtyřech různých oblastech. V kurzech zaměřených na hard skill je třeba angličtina nebo práce s MS Office a Office 365. Soft skills jsou rozdělené podle úrovní a orientují se například na leadership, obchodní dovednosti nebo vyjednávání. Své know-how mezi sebou sdílí i jednotliví kolegové a v rámci pravidelných prezentací si vzájemně předávají znalosti z různých oblastí. 

Mají vlastní parlament

Jsou si vědomi toho, že negativní zpětná vazba či kritika se nejvyššímu vedení neříká úplně snadno. Často si tak lidé postěžují jenom mezi sebou, nic se nezmění a v týmu vládne negativní atmosféra. To nechtějí, a proto mají Employee parlament. Ten pravidelně naslouchá, co ostatní v týmech trápí, a na každý rok si dají za cíl tři věci, které se pokusí změnit. Veškeré podněty ke změně řeší se členy boardu a jsou v pravidelném kontaktu také se zaměstnanci, které o vývoji informují. 

Flexibilita je baví

Každý má jiný denní rytmus, a to respektují. Sedět v práci přesně od devíti do šesti je dnes trochu přežitek. Nezajímá je čas v docházce, ale výsledky a odvedená práce. Nemají pevně daná pracovní místa. Pokud zrovna není někdo z HR, IT nebo financí, může židle střídat podle nálady. V případě, že to povaha práce umožňuje, podporují i využívání home office nebo třeba coworkingových center. Více než 70 % týmu tvoří ženy. A nejen ony nejvíce oceňují, že nemají problém se zkrácenými úvazky a kousek od kanceláří je firemní školka, kde pohlídají i děti mladší tří let.

Vložit profil na své webové stránky