PHP Developer

CDI
Prague
Salaire : 60K à 90K Kč par mois
Télétravail total
Expérience : > 4 ans
Éducation : Sans diplôme

Carvago
Carvago

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

O nás: Carvago je největší evropská online služba pro nákup a prodej ojetých aut. Měníme zaběhnuté stereotypy, neustále rosteme a expandujeme do dalších zemí Evropy, kde se díky nám stává nákup či prodej auta z pohodlí domova běžnou praxí.

Tým:

Budeš součástí menšího týmu osmi profesionálních a zkušených vývojářů, kteří tě rádi přijmou mezi sebe, na meetupy, nebo i na pivo po práci.

Co u nás budeš dělat?:

  • Podilet se na formování business požadavků a na tom, kam produkt a firma směřuje.

  • Podílet se na architektuře systému.

  • Implementovat nové features do mladého projektu.

  • Vzdělávat sám sebe a mentorovat svoje nové kolegy (přednášky, aktivní mentoring, a samozřejmě code reviews)

Na co se můžeš těšit?:

  • Budeš se podílet na vývoji moderní webové aplikace s mezinárodním přesahem.

  • Dostaneš se k široké paletě nejmodernějších technologií.

  • Věříme ve volnost, a proto nabízíme opravdovou flexibilitu, včetně pracovní doby a možnosti home-office.

  • Nové kanceláře na Praze Holešovice poskytující startupovou atmosféru.

  • Pravidelné teambuildingy a interní vzdělávání.

Alokace: Nástup možný ihned. V rozsahu full-time na IČO.

Profil recherché

  • Pokročilou znalost PHP a frameworků (hlavně Symfony), OOP, vývoje komplexních aplikací, SQL databází a web security. Domain Driven Design.
  • Znalost PHP 8, Symfony 6, PHPUnit.
  • Dálší technologie: ElasticSearch, Docker, Kubernetes, Gitlab CI, JIRA, Datadog, AWS.
  • Databáze: Postgresql, AWS Aurora Serverless.

Déroulement des entretiens

Nábor probíhá online. První je technické kolo pohovoru a pak krátké druhé kolo s manažerem týmu.

Envie d’en savoir plus ?