Cette offre n’est plus disponible.

Data Analyst / BI Specialist

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

BNP Paribas Cardif

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.
V České republice máme dvě divize – BNP Paribas Cardif Pojišťovna a Services.

Do Services a týmu datových analytiků, který podporuje obchodní týmy jednotlivých Pojišťoven v rámci centrální Evropy, hledáme Data Analyst / Business Intelligence Specialistu.

Náplň pracovní činnosti

  • Vaším úkolem bude analýza obchodních potřeb pro jednotlivé Pojišťovny BNP Paribas Cardif napříč regionem centrální Evropy.
  • Budete tvořit analytická řešení pro sledování a řízení obchodních činností a strategií na regionální i lokální úrovni.
  • Součástí Vaší práce bude i pravidelné vytváření dashboardů a reportů na základě interních a externích dat.
  • V rámci zajištění jednotné definice metrik, dimenzí a metodik výpočtů budete úzce spolupracovat s Data Governance týmem,
  • Nedílnou součástí Vaší práce bude extrakce a analýza dostupných dat a následná prezentace analytických výsledků s využitím BI nástrojů jako je MS PowerBI.
  • Spolupracovat budete také na dalších aktivitách v rámci regionu týkajících se zejména konsolidace dat, analytických výsledků a sladění definic výpočtu metrik.

Váš profil

  • Pochlubíte se alespoň 1 rokem zkušenosti na obdobné pozici.
  • Máte velmi dobrou znalostí MS Excel (včetně VBA), MS Access a alespoň středně pokročilou znalost MS SQL.
  • Umíte zpracovávat analytické poznatky do prezentací a pracovat s MS PowerBI nebo jiným BI nástrojem.
  • Máte zkušenost s vytvářením dashboardů a reportingem.
  • Rozumíte principům databází, DWH a ETL konceptu.
  • Dorozumíte se bez větších problémů anglicky a to minimálně na úrovni B2.
  • Mezi Vaše přednosti patří analytické a logické myšlení, cit pro detail a schopnost samostatně pracovat.
  • Vaší výhodou může být předchozí zkušenost z FINCO sektoru.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Envie d’en savoir plus ?