TECHNICAL DESIGN MANAGER – PROJEKČNÍ ODDĚLENÍ
Capexus

Capexus

  • CDI
  • Début :
  • Prague
  • Télétravail ponctuel autorisé
  • Bac +3
  • > 1 an

L'entreprise

Capexus

Capexus

  • Aménagement / Design, Bâtiment / Travaux publics, Immobilier commercial
  • Entre 50 et 250 salariés

Le poste

  • CDI
  • Début :
  • Prague
  • Bac +3
  • > 1 an

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Capexus
Chcete se dozvědět více o Capexus?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

  • tvorba a koordinace projektových dokumentací pro komerční interiéry (kanceláře, retaily, recepce apod.)
  • úzký kontakt s klienty
  • komunikace s projektanty a dodavateli
  • vedení juniorních kolegů
  • interní spolupráce s architekty, obchodním, realizačním a rozpočtovým týmem
  • inženýrská činnost (jednání s DOSS a SÚ)
  • spolupráce a dozorování při realizaci u zákazníka
  • návrh a specifikace řešení
  • koordinace profesí

Požadavky na pozici

  • VŠ vzdělání architektonického nebo stavebního směru
  • nutná výborná znalost programu AutoCAD a MS Office
  • dobrá znalost programu Revit výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti
  • zkušenosti s tvorbou projektových dokumentací
  • znalost anglického jazyka

Proces náboru

  • osobní pohovor ve společnosti
  • maximálně 2 kola
  • nakonec písemná nabídka
Capexus

Capexus

Cette offre vous tente ?

  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter