Cette offre n’est plus disponible.

Specialista na digitální marketing - sociální media

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

British American Tobacco

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

• Plánování SM kampaní (Facebook, Instagram atd.).

• Spolupráce s influencery, taktické plánování a nastavení jejich práce a hledání a oslovování nových, zajímavých influencerů.
• Analýza výsledků kampaní, optimalizace stávajícího řešení a návrh dalších kroků.
• Příprava strategie plánování, monitoring a tvorba aktivačních plánů.
• Spolupráce se zbytkem digitálního týmu u nás i v Polsku, kde máme centrálu.
• Komunikace s agenturami.
• Analýza situace na trhu i u konkurence.
• Efektivní mailing / SMS kampaně.

Co u nás získáš

  • Nově vznikající digitální tým a možnost “být u toho” od začátku.
  • Přátelskou atmosféru a podporu kolegů.
  • Mezinárodní prostředí.
  • Možnost se dále rozvíjet a vzdělávat.
  • Dynamické prostředí – nudit se určitě nebudeš.
  • Nové moderní kanceláře v Karlíně.
  • Korporátní benefity.

Profil recherché

  • Jsi ambiciózní člověk a v digitálním světe se cítíš jako ryba ve vodě.
  • Máš přehled o dění v online sféře a dobrou znalost nástrojů online marketingu.
  • Miluješ nové technologie a zvládáš projektovou a digitální metodologii.
  • Je pro Tebe důležitý tah na branku a chceš se neustále zlepšovat.
  • Máš komerční myšlení a dokážeš vidět věci objektivně.
  • Zvládneš řídit i více projektů najednou (samozřejmě s podporou týmu).
  • Výborně komunikuješ na různých úrovních, nebojíš se svou práci prezentovat a přinášet nové nápady.

Envie d’en savoir plus ?