Cette offre n’est plus disponible.

Právní asistent (student)

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Début : 31 octobre 2021
Télétravail fréquent

British American Tobacco

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Je nás více než 55 000 talentovaných, vášnivých lidí. S různými pohledy a velkými ambicemi. Pokud jsi člověk, co má rád výzvy, inovace a nebojí se změny, přidej se k nám.
S naší národnostní a kulturní rozmanitostí, silnou značkou, talentovanými lidmi, strategií a s TEBOU vytvoříme jinou, vzrušující budoucnost. Tvůj talent nám pomůže růst ještě rychleji.
Slovo “nuda” u nás neexistuje.

Do naší společnosti British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. hledáme na právní oddělení studenta práv 2.-3. ročníku ideálně na 2-3 dny v týdnu dle domluvy. Pracovní doba je flexibilní, vyjdeme Ti maximálně vstříc s ohledem na studijní povinnosti, a to jak během semestru, tak o zkouškovém.

Naše společnost je nadnárodní, z tohoto důvodu budeš spolupracovat i s kolegy z jiných zemí, proto je podmínkou znalost anglického jazyka. Není však třeba detailní znalost právnické angličtiny. Vše ostatní Tě naučíme, nevyžadujeme tedy jakoukoli předchozí pracovní zkušenost v oboru.

Vzhledem k oboru podnikání naší společnosti se budeš potkávat zejména s oblastí tabákové legislativy ale současně se ponoříš i do občanského, obchodního, pracovního i trestního práva. Náplní práce bude, kromě přípravy a kontroly smluvní dokumentace, také příprava a kontrola marketingových a dalších podkladů, právní rešerše a další rozmanité úkoly.

Odměna 160,- Kč/hod.

Profil recherché

  • Student práv 2. - 3. ročníku
  • 2 - 3 dny v týdnu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Envie d’en savoir plus ?