Projektový manažer ICT
BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

L'entreprise

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Ingénieries Spécialisées
  • Entre 250 et 2000 salariés

Le poste

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

Tahle česká společnost vyrábí zemědělskou závěsnou techniku. Specializuje se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Je v úzkém kontaktu se zemědělskou praxí, a díky tomu se řadí k nejinovativnějším výrobcům. Dokáže se přizpůsobit požadavkům konečného uživatele a vyrábět stroje téměř na míru. To vše ale za předpokladu, že budou dodrženy zásady trvale udržitelného rozvoje planety. Zabývá se také projektováním a dodávkou zemědělských staveb pro skladování a posklizňové zpracování zrnin. Jejich projekty uplatňují nejmodernější dostupné technologie.

V Praze mají centrálu, která poskytuje administrativní podporu celé firmě, a hlavní část vývoje. Při vývoji vychází ze znalostí obchodníků, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky, a konstruktérů, kteří průběžně sledují trh i nejnovější trendy. Každou novinku testují na prototypech rodících se v Doudlebách nad Orlicí. V Rychnově nad Kněžnou se veškeré stroje vyrábějí v nové moderní montážní hale s plně automatizovaným provozem. Náhradní díly skladují v Kostelci nad Orlicí.

BEDNAR FMT
Chcete se dozvědět více o BEDNAR FMT?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

• Kompletní starost o řízení projektů týkajících se informačních technologií ve společnosti.
• Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
• Koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektu.
• Řízení projektů ve všech fázích (inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření).
• Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
• Koordinace pracovníků z jiných oddělení pracujících na projektech, koordinace s externími dodavateli.
• Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.
• Odpovědnost za dodržení rozsahu, termínů, rozpočtu a kvality.
• Řízení změn v projektu.
• Spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.

Požadavky na pozici

• SŠ/VŠ technického směru (ICT, elektrotechnika, strojařina)
• Analytické myšlení
• Dobrý přehled a orientace v oboru ICT
• Zkušenost v oblasti řízení projektů
• znalost AJ výhodou
• Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• Zvládání stresových situací
• Schopnost pracovat v týmu, akceptování týmové role v závislosti na zadaném úkolu
• Iniciativa, spolehlivost, orientace na výsledek

Výhodou bude, pokud budete mít:
• zkušenost s projekty v oblasti ICT (SW, ERP)
• zkušenosti s procesními analýzami
• certifikace projektového řízení (IPMA, PRINCE2 atd.)

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

Cette offre vous tente ?

  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter