Cette offre n’est plus disponible.

Newsletter & Customer Loyalty Specialist

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail fréquent
Expérience : > 2 ans
Éducation : Bac +3

Avon
Avon

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsi nadšenec do Online Marketingu a chtěl/a bys získat zkušenosti z korporátního prostředí? Chceš se stát členem mladého a dynamického týmu Online Marketingu a pomáhat nám s vytvářením nejlepší zákaznické zkušenosti na trhu? Pak hledáme právě Tebe!

Mezi Tvoje každodenní úkoly bude patřit:

E-Mail marketing & Management věrnostního Zákaznického klubu