ASB Group

ASB Group
ASB Group
 • Rok založení

  2002
 • Zaměstnanci

  249
 • Zastoupení pohlaví

  85 %15 %
 • Průměrný věk

  36 let
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group
ASB Group

Sledovat!

O ASB Group

ASB Group je původem česká poradenská společnost, která firmám zjednodušuje život tím, že si pod svou správu bere jejich back-office činnosti. Díky tomu se její klienti z řad českých i zahraničních firem mohou plně soustředit výhradně na rozvoj svého byznysu. ASB se jim postará o vedení účetnictví nebo mzdovou agendu. Mezi další služby, které firmám poskytuje, patří daňové poradenství, finanční reporting, korporátní služby nebo transakční poradenství. V klientském portfoliu má přes 500 společností z různých odvětví, zejména z retailu (např. Lacoste, Pandora, Decathlon) a realit (např. Reico, CTP).

Firma vznikla v roce 2002 jako rodinná firma a postupně rozšířila svou působnost do čtyř zemí. Kromě Česka má kanceláře také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Strategickým cílem je pokračující expanze v Polsku a rozvoj nově založené pobočky v Maďarsku. Jsou moderní společností, která jde s dobou. Takže třeba v účetnictví se snaží postupně velkou část rutinních činností zautomatizovat.

Při všech svých aktivitách nezapomínají myslet i na jiné. Spolupracují například s Chráněnou dílnou svatý Prokop či obecně prospěšnou společností Envira. Zaměstnanci se pravidelně účastní různých dobročinných akcí.

Koho hledají

Týmy mají rozdělené na účetnictví, mzdy, daně, korporátní služby a transakční poradenství a mají také další oddělení. Nebrání se nabírat juniory, kteří dostávají velkou podporu v podobě vzdělávacích kurzů. Je poměrně běžné, že se zaměstnanci z nižší asistentské pozice vypracují až na šéfa týmu. Firma nabízí velkou flexibilitu, zejména během rodičovské dovolené. Je zcela běžné, že si některá z kolegyň kvůli péči o dítě nechá jenom pár klientů podle svých časových možností. Zkrátka se vždy snaží najít cestu k oboustranné spokojenosti.

Co je dobré vědět

Jelikož účetnictví a “daňařina” může být pro některé nuda, snaží se to ASB Group vyvážit pořádáním akcí ve zcela opačném duchu. Jejich teambuildingy proto zahrnují adrenalinové aktivity typu seskok padákem, let balónem nebo noční rafting. Nikoho do nich nenutí, ale zpravidla to stejně dopadá tak, že se většina nakonec odhodlá. Odměnou jsou pak společné netradiční zážitky, na které jejich účastníci vzpomínají po zbytek života.

Vložit profil na své webové stránky

Questions et réponses sur ASB Group