Cette offre n’est plus disponible.

AUTOMATIZOVANÉ TESTOVÁNÍ

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Début : 31 mai 2022
Télétravail fréquent
Expérience : > 1 an

AIS Servis
AIS Servis

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme zkušenější testery/testerky, kteří by se rádi podíleli na rozvoji core informačních systémů pro pojišťovny. Jedná se o dva nové projekty kde potřebujeme testovat webové aplikace / webové služby, psát nové testovací scénáře a spolupracovat se stávájícím týmem automatických testerů.

Hledáme každého, kdo se nebojí velkých projektů a má radost z fungujících věcí, které ovlivňují každodenní život milionů lidí.

Profil recherché

Co k tomu budeš potřebovat:

  • otevřenou hlavu, která se ráda něco nového naučí, a naopak, nemáš problém podělit se o své expertní znalosti z jakékoliv oblasti
  • máš praxi s databází SQL a dalšími nástroji, zejména GIT, Selenium, Jenkins, Postman
  • zkušenost s atomatizováním alespoň 1 rok
  • zkušenost s prací v Jira, případně testováním skrz webové služby jako SOAP a REST
  • základní přehled v Java (IntelliJ Idea)
  • samostatnost a schopnost svými zkušenostmi a dovednostmi posunout svůj tým pořádně kupředu

Déroulement des entretiens

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil, do týdne se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s HR manažerkou, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se ti představí i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů!

Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Envie d’en savoir plus ?