ANALYTIK JUNIOR - oblast životního pojištění - Brno (m/ž)

Résumé du poste
CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Début : 31 mars 2023
Télétravail fréquent
Expérience : > 6 mois
Éducation : Bac +5 / Master
Compétences & expertises
Compétences en communication
Sql

AIS Servis
AIS Servis

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Na této pozici budeš pracovat s pojišťovacím SW zaměřeným na kompletní řešení životního pojištění. Budeš se podílet na analýze a zavádění nových produktů a funkcionalit.
Po seznámení se s interním systémem budeš dostávat samostatné úkoly ke kompletní realizaci (analýza a příprava podkladů, tvorba testovacích strategií a testování, tvorba dokumentace pro uživatele).

Postupně se seznámíš a budeš komunikovat se zadavateli z pojišťoven (z IT oddělení a příslušné analytiky). U složitějších úkolů budeš také koordinovat práci dalších kolegů, kteří se na úkolu podílí.

Nakonec převezmeš analyticky konkrétní oblasti a staneš se komplexním specialistou na danou oblast.

Profil recherché

  • Jsi ideálně v posledním ročníku VŠ matematického nebo ekonomického směru, (výhodou je: se zaměřením na pojišťovnictví v oblasti životního pojištění vč. pojistné matematiky)

  • velmi dobrou znalost MS Office

  • výhodou je znalost SQL

  • středně pokročilá znalost AJ

Soft Skills:

  • analytické schopnosti

  • aktivní a týmový přístup k práci

  • samostatnost a spolehlivost

  • přesnost

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Co ti nabízíme:

  • Přátelský kolektiv – trávíme spolu čas i mimo práci, chodíme na pivo, hrajeme fotbálek v relax roomu, nebo se sejdeme na firemní snídani.

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání – například technické konference, workshopy, nabízíme také platformy Udemy, Microsoft learning, Frontend masters.

  • Moderní pracovní prostředí v Brně na Lesné – budeme rádi, když v rámci výběrka přijdeš na kafe, aby ses u nás mohl pořádně porozhlédnout a zhodnotil sám!

  • Flexibilní pracovní dobu – Funguje v hybridním módu, pracovní dobu je také možné si posouvat. Jsi spíše skřivan nebo sova? Nevadí, hlavní je mít práci hotovou.

  • Nadstandardní balíček benefitů – například výhodnější hypoteční úvěr, cestovní pojištění v rámci smlouvy, benefit plus program, multisport karta, výhodné stravné a mnohé další.

Zaujala tě naše nabídka?

Pošli nám svůj životopis a pojďme se potkat a pobavit se o společné budoucnosti.

Těšíme se na tebe!

P.S.: Neboj se, i když jsi teprve na začátku své kariéry. Rádi tě zaučíme a podpoříme v tvém profesním růstu.

Déroulement des entretiens

Pokud nám zašleš svůj CV, do týdne se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s naší personalistkou, poté je odborné interview s vedoucím týmu. Rádi se s tebou uvidí i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů!

Envie d’en savoir plus ?