Svářeč
ZLKL

ZLKL

Svářeč

  • Indefinido
  • Loštice

La empresa

ZLKL

ZLKL

  • Ingeniería Especializada
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

Svářeč

  • Loštice

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

ZLKL je dynamická a progresivní rodinná firma, která vidí budoucnost v lidech a v systému. Neustále zdokonaluje systém a stejně tak hledá talenty, kteří chtějí být součástí jejího růstu. Zákazníkům poskytuje širokou škálu strojírenských činností. Laicky řečeno, vyrábí pro ně díly, ze kterých pak vznikne např. motor, počítačová skříň, držák na televizi, klimatizační jednotka, dětské hřiště nebo převodovka do automobilu. Zabývá se obráběním, lisováním, svařováním a povrchovými úpravami kovů, provádí 3D kontrolu kvality, ale také vývoj a montáž. Všechno drží na špičkové úrovni. Díky komplexnosti nabídky a nízké ceně, kterou skrz vysokou produktivitu umí nabídnout, je vysoce konkurenceschopná. Dodává především do nadnárodních koncernů, jako je Emerson a Siemens. Více než 60 procent výroby směřuje na export.

ZLKL
Chcete se dozvědět více o ZLKL?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Baví tě svářet a rád odvádíš přesnou práci? Chceš obnovit nebo doplnit svářečský průkaz? Pak neváhej a ozvi se nám!

Proč chcete pracovat právě u nás?

  • Stabilita práce (zakázky máme na dlouho dopředu)
  • Mzdu vyplácíme pravidelně, včetně přesčasů
  • Práce na 1 nebo 2 směny
  • Možnost školení a profesního růstu
  • Zaškolení a průkaz na TIG

Výhody práce ve výrobě

  • Přesčasy proplácíme každý měsíc
  • Platíme od hodiny
  • Normy jsou splnitelné a odpovídají realitě
  • Vstřícný a spravedlivý mistr
  • Řádné pracovní ochranné pomůcky a nástroje
  • Dodržujeme bezpečnost práce

Požadavky na pozici

  • Zkušenosti se svařováním
  • Znalost svařování v ochranné atmosféře CO2 – MIG/MAG 135
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
ZLKL

ZLKL

¿Te interesa esta oferta?

  • Añadir a favoritos
  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter