Este puesto ya no está disponible.

Senior účetní

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Experiencia: > 3 años
Formación: Bachillerato

Zásilkovna
Zásilkovna

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do našeho finančního oddělení hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici SENIOR ÚČETNÍ. Pokud máš několikaleté zkušenosti jako samostatný účetní a kompletní vedení účetnictví je pro tebe výzva (ne hrůza), budeme rádi, když se nám přihlásíš.

Co Tě u nás čeká?

  • účtování bankovních výpisů
  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • účtování interních dokladů
  • účtování specifických a složitějších transakcí
  • příprava podkladů pro DPH, KH a SH
  • zpracování měsíčních účetních závěrek ve spolupráci s hlavní účetní
  • kontrola pohledávek a závazků
  • rekonciliace svěřených účtů
  • aktivní spolupráce při implementaci nového ERP
  • podpora juniorních kolegů
  • spoluúčast na roční závěrce a podkladech pro audit
  • komunikace s externími auditory, finanční správou a daňovými poradci

Co bys měl/a mít a znát?

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru
  • zkušenosti na pozici samostatné účetní min. 3 roky
  • zkušenost s kompletním vedením účetnictví
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • dobrou znalost MS Office - především Word a Excel
  • znalost systému MS Dynamics 365 nebo Pohoda velkou výhodou
  • analytické myšlení, samostatnost a spolehlivost
  • proaktivní přístup vítán, stejně tak jako flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce
  • středně pokročilou znalost angličtiny - nevyužiješ denně, ale máme anglicky mluvící kolegy

Co Ti můžeme nabídnout?

  • HPP - pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • stravenky 120 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost Home Office
  • občerstvení - káva, čaj a ovoce na pracovišti
  • možnost využití služby Mezi námi k osobním účelům za výhodnou cenu
  • možnost Multisport karty
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • neformální atmosféru a žádný dress code :-)
  • nástup možný ihned

Requisitos

zkušenosti na pozici samostatné účetní min. 3 roky

zkušenost s kompletním vedením účetnictví

znalost účetní a daňové problematiky

dobrou znalost MS Office - především Word a Excel

znalost systému MS Dynamics 365 nebo Pohoda velkou výhodou

Proceso de selección

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

¿Quieres saber más?