Este puesto ya no está disponible.

Operátor/ka zákaznického servisu

Indefinido
Hradec Kralove
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de septiembre de 2021
Sin trabajo a distancia

Zásilkovna
Zásilkovna

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsme pasivní, neprodejní linka a největší důraz dáváme na kvalitu našich služeb a péči o naše zákazníky. Jsi komunikativní? Rád pracuješ v týmu? Umíš dotáhnout věci do konce? Záleží ti na spokojenosti klienta? Pokud jsi odpověděl na všechny otázky ANO, tak určitě čti dál.

Tvojí náplní práce bude:

  • zpracování převážně telefonických klientských požadavků
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • nenáročná administrativa
  • možnost zapojení se do projektů pro neustálé zlepšování procesů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu
  • orientaci na výsledek
  • cizí jazyk a zkušenosti s prací v call centru výhodou, ne podmínkou

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky 100 Kč/den
  • Služby Zásilkovny ZDARMA
  • Káva a čaj každý den
  • Nástup možný ihned
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu

¿Quieres saber más?