Este puesto ya no está disponible.

IT Business Analytik pro Zásilkovnu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional

Zásilkovna
Zásilkovna

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

V IT pracujeme na desítkách projektů ročně a k tomu odbavujeme pestrou paletu požadavků pro českou Zásilkovnu i naše mezinárodní entity. Plánů a úkolů je hodně, proto hledáme do našeho 3 členného týmu analytiků posilu, která bude spojkou mezi vývojem a byznysem.

Co bude tvojí náplní práce:

  • Analyzovat požadavky businessu a navrhovat možné způsoby realizace;
  • pomáhat zadavateli upřesnit požadavek a stanovit jasné cíle projektu;
  • připravovat zadání pro vývojáře, nejčastěji půjde o modelování procesů, navrhování logických datových struktur, v kontextu rozvoje vlastního ERP systému, napojování či vytváření nových aplikací;
  • podpora implementace projektu (kick-off s vývojáři a testery, retrospektiva v rámci interního týmu).

Requisitos

Co od tebe potřebujeme:

  • Zkušenosti na pozici IT analytika se zaměřením na vývoj aplikací;
  • spojit svět businessu a IT a rozumět oběma stranám;
  • analytické myšlení a systematický přístup;
  • angličtinu na komunikativní úrovni – alespoň B2;
  • zkušenost s porozuměním/čtením kódu, REST API a MySQL DB, Jira a UML nástroji (modelování procesů a jejich optimalizace).

Co se ti u nás bude líbit:

  • Práce na full-time na HPP;
  • potkáváme se v kancelářích kousek od metra Českomoravská (B);
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova;
  • týden dovolené navíc;
  • káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení;
  • multisport karta;
  • stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem;
  • pravidelná interní a externí školení;
  • plně hrazené jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ) na pracovišti.

Skončil ti projekt nebo prostě jen chceš změnu? Ozvi se nám! Během několika dnů se ti ozveme a naplánujeme další kroky.

¿Quieres saber más?